Po publikacji Przewodnik po zawodach 2024, znamy ramy rządzące asymilacją w tym sezonie. Czy sądzisz, że mógłbyś zyskać na asymilacji do klasyfikacji francuskiej? Zobaczmy, czy spełniasz któreś z kryteriów.

Międzynarodowy ranking

Francuscy gracze, którzy wyróżniają się w turniejach FIP i Premier Padel mogą zobaczyć, jak ich ranking jest bezpośrednio wyceniany w systemie krajowym.

Dla mężczyzn, miejsce w rankingu 200 najlepszych FIPów et dla kobiet w 100 najlepszych FIPów w dniu publikacji miesięcznego rankingu FFT zapewnia wybrane miejsce w krajowej hierarchii. Ta asymilacja pozwala również graczom zagranicznym na korzystanie z rankingu odzwierciedlającego ich poziom, gdy przyjeżdżają grać w turniejach we Francji.

Asymilacja według klasyfikacji A1 Padel

Le obwód A1 Padel wpisuje się również w francuski krajobraz rankingowy. Gracze z rankingiem A1 Padel skorzystać ze szczególnej asymilacji przy publikacji rankingu FFT. Oznacza to, że gracz znajdujący się w 20 najlepszych z A1 Padel zostanie przypisany np 10 miejsce w rankingu FFT dla panów i 5ème miejsce dla Damska.

Ta siatka asymilacji została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlać konkurencyjną rzeczywistość padel na poziomie międzynarodowym i gwarantują, że gracze grający na tym torze będą dokładnie rozmieszczeni we Francji.

Siatka A1 padel

Korelacja pomiędzy rankingiem tenisowym a padel

FFT stworzyło pomost pomiędzy tenisem a tenisem padel, uznając, że dobry poziom w tenisie często pozwala osiągać lepsze wyniki padel. W rezultacie rankingi tenisowe są teraz A wyznacznik w ranking padel dla zawodników, którzy osiągnęli pewien poziom w tym sporcie.

Aby osiągnąć tę korelację, a siatka asymilacyjna został wdrożony, umożliwiając graczom zajmującym rankingi w tenisie, od pewnego poziomu, otrzymanie nagrody ranking padel skorygowana. Siatka ta uwzględnia najlepszy ranking tenisowy uzyskane przez gracza i transponuje je do formatu a ranking padel równoważny.

Najlepsza siatka asymilacyjna rankingu tenisowego

Asymilacje a klasyfikacja padel wcześniejszy

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory joueurs będąc dobrze sklasyfikowana w rankingu FFT padel, ponieważ został on skomputeryzowany (tj. od października 2018 r.), może skorzystać z asymilacji klasyfikacji.

Asymilacja ta zostanie podana zgodnie z następna siatka :

Siatka asymilacyjna klasyfikacji
Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.