Le nowy przewodnik konkursowy Francuskiej Federacji Tenisowej nie udało się w ostatnich dniach wywołać dyskusji.

Jedno z najbardziej dyskutowanych środków: zakazanie członkom Top 500 udziału w P250. Rzeczywiście, widzieliśmy wielu graczy w sieciach społecznościowych narzekających na tę nową funkcję i żądających, aby ograniczenia opierały się na wadze drużyny, a nie na indywidualnym rankingu. Wygląda na to, że ci, których słyszymy najczęściej, to tak naprawdę mniejszość…

Rzeczywiście, jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez naszych przyjaciół z Casa Padel, ponad 90% z Was nie chce już graczy z Top 500 na P250. Innymi słowy, respondenci uważają, że tę kategorię turniejów należy ograniczyć do graczy o niższym poziomie, bliższych rekreacji.

Liczby te należy traktować z przymrużeniem oka, ponieważ odpowiedziały jedynie 274 osoby. Przy większej liczbie wyborców moglibyśmy mieć nieco inne liczby. W każdym razie możemy powiedzieć, że nie wszyscy są przeciwni temu nowemu rozwiązaniu, wręcz przeciwnie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !