Tahitańska Léa Godallier, trzykrotna mistrzyni Francji, z radością ogłasza odnowienie swojego partnerstwa jako Ambasador Francji Padel, lider w budownictwie gruntowym Padel we Francji.

Jako firma francuska, Francja Padel ceni jakość, niezawodność i doskonałość. Francja Padel wierzy w siłę społeczności i znaczenie przyczyniania się do rozwoju Padel we Francji, reprezentując takie marki jak Mejor Set, Nx Padel czy nawet Porticco Sport.

Dla Frédérica Dumonta, Prezydenta Francji Padel : „Rozpowszechniamy utwory Padel konkurencji, takich jak te zainstalowane we wrześniu na Roland Garros podczas Greenweez Paris Major Premier Padel (Najlepszy zestaw). Ale również padeldla klubów w całej Francji. I to na tych dwóch typach Padel w co gra Léa, kto lepiej niż ona może wyrazić nam swoją opinię na temat naszego materiału? Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że możemy ją wspierać i widzieć, jak nosi nasze barwy! »

Dla Léi Godallier: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę kontynuować przygodę z Francją Padel, francuska firma również z siedzibą w Kraju Basków, moim drugim domu. Rozwój Padel nadal się rozwija i pełnię rolę ambasadora Francji Padel, mam nadzieję przyczynić się do tej ewolucji. »