Le padel jest obecny na dworze Philippe-Chatrier i jest historyczny. Arnaud Di Pasquale, dyrektor Greenweez Paris Premier Padel Major (G3PM), przemawia za Padel Magazine.

Wspaniały wynik

Padel Magazine : Wszystko wydarzyło się tak szybko, że nie mamy czasu się zorientować.

Arnaud DiPasquale:„To prawda, że ​​wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Podpisaliśmy tę umowę późno na organizację turnieju padel na stadionie Rolanda Garrosa. Zorganizowaliśmy to pilnie, w 3 lub 4 miesiące, aby osiągnąć ten wspaniały wynik”.

„Wspaniale jest mieć stadion Roland-Garros, ale pod względem organizacji jest to bardzo restrykcyjne. Zespoły stojące za nimi są bardzo kompetentne”.

Le padel w innym wymiarze

Padel Magazine : To wydarzenie pokazuje, że w Roland-Garros można zorganizować więcej wydarzeń.

Arnaud DiPasquale:„Tak, a FFT chce dywersyfikować swoją ofertę w firmie Roland. Ale to wydarzenie jest ważnym wydarzeniem. Będzie tenis, ale będzie też padel. To przede wszystkim. Potem są też imprezy i inne imprezy, ale to na inną skalę. To będzie długofalowe. To niesamowity reflektor, dostaje padel w innym wymiarze.”

Świąteczny ton

Padel Magazine : Niektórzy tak mówiąi to już najpiękniejsze wydarzenie w historii padel.

Arnaud DiPasquale: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z graczy, ponieważ robimy to również dla nich. Jest to sport wciąż nieznany w niektórych krajach, ale rozwijający się”.

Padel Magazine : Aby zobaczyć kwalifikacje, na wszystkich kortach jest już publiczność.

Arnaud Di Pasquale :„To właśnie chcemy zaoferować. Oznacza to również umożliwienie publiczności odkrycia stadionu Roland-Garros w innej konfiguracji. To wydarzenie będzie miało bardziej świąteczny wydźwięk, w tym DJ na Place du Jardin des Mousquetaires, rozrywka, a także utwory do odkrycia praktyki.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !