Niezależnie od tego, czy jesteś menadżerem klubu, liderem projektu, czy po prostu ciekawi Cię, jak zoptymalizować zarządzanie klubem, padel w 2024 roku zaznaczcie w swoich kalendarzach datę 23 lutego o godzinie 10:XNUMX!

W istocie Doinsport, oprogramowanie do zarządzania, zdecydowało się zaprezentować Państwu wyłącznie swój plan działania na kolejne 12 miesięcy podczas wyjątkowego seminarium internetowego.

Z tej wyjątkowej okazji sami założyciele, Nicolas Csignol i Rémi Chevalier, połączą siły, aby ujawnić, w jaki sposób Doinsport będzie jeszcze bardziej przesuwać granice jakości usług dla Twojego klubu i zawodników.

Rejestrować, Kliknij tutaj !

WEBINAR-ROADMAP doinsport

Słuchanie i przejrzystość

Od ponad 5 lat Doinsport na co dzień współpracuje z klubami piłkarskimi padel najbardziej znany (duży Padel, Padel Horyzont, Padel Arena, wszystko gotowe Padel, Grenoble Padel, Południe Padel, Mouratoglou Country Club, TC La Châtaigneraie…) i czerpie informacje z opinii dotyczących ulepszeń sugerowanych im zarówno przez menadżerów, jak i ich zawodników, na podstawie 300 wniosków w biała etykieta zarządzana przez Doinsport.

Dlatego w logice słuchania zbudowano nowe funkcje na kolejne 12 miesięcy, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom społeczności padel w całości.

Następnie dla założycieli Doinsport ważne było ujawnienie kursu wyznaczonego na nadchodzący rok. Rémi Chevalier zeznaje: „The padel rozwija się w niewiarygodnym tempie i obecnie mamy klientów w całej Francji, ale także na całym świecie, w Afryce, na Pacyfiku, w Emiratach i na Karaibach.

To niesamowita okazja, aby zebrać opinie od wszystkich tych klubów i aktywnych zawodników padel w tak różnych obszarach i to właśnie pozwala nam opracować najbardziej odpowiednie funkcjonalności dla padel jutra. Wreszcie, wydaje nam się bardzo ważne, aby komunikować naszym klientom i przyszłym klientom, dokąd zmierzamy, jest to naturalne w długoterminowej relacji zaufania”.

Szczegółowy program

Oto zapowiedź programu tego wydarzenia, którego nie można przegapić:

  • Wprowadzenie i wprowadzenie – 10 minut
  • Przegląd najnowszych nowych funkcji – 20 minut
  • Prezentacja planu działania na rok 2024 – 1H
  • Pytanie/odpowiedzi – 30 minut

Czas trwania będzie zatem wynosić około 2 godzin, w razie potrzeby część zawierającą pytania i odpowiedzi może zostać przedłużona.

A jeśli nie będę mógł uczestniczyć, czy będzie powtórka?

Wiemy, że Twoje życie jako złożonych menedżerów jest bardzo zajęte i czasami trudno jest być dostępnym. Więc nie panikuj, webinar zostanie nagrany, a wszyscy zarejestrowani otrzymają powtórkę po sesji.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się bezpośrednio z Doinsport pod numerem 04 13 94 43 80 lub pod adresem contact@doinsport.com.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.