Finaliści FFT Padel Tour w Tuluzie, Jessica Ginier-Barbier i Lucile Pothier przygotowują się teraz do Mistrzostw Francji, które odbędą się w dniach 22-24 września. Wywiad przeprowadzony przez Mario Cordero w 4Padel z Toulouse-Colomiers – zwierzali się Padel Magazine.

Wspomnienia Rolanda-Garrosa

JEssica Ginier: "To było wspaniałe doświadczenie. Serdecznie dziękujemy Federacji za to wild-card. Przeżyliśmy to trochę z frustracją. Mieliśmy bardzo dobrych rywali, ale którzy wciąż byli w naszym zasięgu, mogło być gorzej. Straciliśmy okazję na podniesienie poziomu gry, aby przynajmniej móc ich zirytować. Być może nie wygralibyśmy, wręcz przeciwnie, ale nie byliśmy wystarczająco waleczni.

To było skomplikowane, bo takich chwil nie doświadczamy na co dzień. Kiedy pojawia się szansa, trzeba wiedzieć, jak ją wykorzystać, a myślę, że tego nie zrobiliśmy. To wciąż będzie wspaniały moment, ponieważ gra na Chatrierze była naprawdę świetna.

Wynik?

Lucile Pothier: „Najważniejszym celem są Mistrzostwa Francji za dwa tygodnie. Będziemy do tego ciężko trenować. Potem nie rozmawialiśmy jeszcze o tym zbyt wiele, ale myślę, że pozostaniemy na francuskim torze do końca sezonu”.

Wywiad w całości:

Amance’a Redondy’ego

Zostałem fanem padel, Zamierzam informować Państwa na bieżąco o wszystkich nowościach padel ! Do zobaczenia wkrótce na stokach!