Jedyni wśród mężczyzn Francuzi, którzy przeżyli pierwszą rundę previas w Acapulco, Bastien Blanqué i Dylan Guichard, staną w poniedziałek przed trudnym zadaniem zmierzenia się z Leo Augsburgerem i Tino Libaakiem.

Pięciu Francuzów i dwie Francuzki zadebiutowały wczoraj w zapowiedziach GNP Mexico P1. Wśród chłopców pary Leygue/Insa i Moreau/Bergeron przegrały po dwóch setach. W niedzielę Dylan Guichard i Bastien Blanqué również rozegrali mecz w dwóch setach, ale go wygrali. Sukces 6/4 6/3 przeciwko Castillo / Fermosell pozwala francuskiemu duetowi zaoferować sobie drugą rundę w trzecim turnieju w sezonie. Premier Padel.

Aby jednak móc zobaczyć główne losowanie zawodów, Bastien i Dylan będą musieli w najbliższy poniedziałek w Meksyku dokonać prawdziwego wyczynu. Rzeczywiście, zmierzą się z Tino Libaakiem i Leo Augsburgerem, dwoma graczami, którzy ubiegły sezon zakończyli w Top 25 WPT... Podczas Katar Major Argentyńczycy, którzy dość niesprawiedliwie znaleźli się w kwalifikacjach, pokonali Manu Vivesa i Jérémy'ego Scatenę w wynik 6/1 6/1. Czy Blanqué i Guichard poradzą sobie lepiej?

Wśród dziewcząt, po porażce Martina/Melo, w tych kwalifikacjach pozostaje już tylko jedna szansa dla Francji, francusko-portugalska para Carla Touly/Margarida Fernandes. Carla i Margarida, które zwyciężyły w pierwszej rundzie 6/3 6/2 przeciwko Castillo / Serrano, zmierzą się w najbliższy poniedziałek z czwartym rozstawionym Vivancos / Arellano.

Nadal nie ma transmisji, ale wyniki można śledzić na żywo ICI.

Jeśli chodzi o dzisiejszy program, to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !