Moglibyśmy mieć w tabeli dwie Francuzki Premier Padel Meksyk P1 ! Rzeczywiście, oprócz Alix Collombon, obecnej z Julietą Bidahorrią, moglibyśmy mieć także Carlę Touly i Margaridę Fernandes.

Rzeczywiście, para francusko-portugalska, po zwycięstwie 6/3 i 6/2 z Serrano / Portillo, ma nadzieję, że w ten poniedziałek będzie mogła wykonać ruch przeciwko czwartemu rozstawionemu w previas, Vivancos / Arellano.

W starciu z dwoma graczami, którzy zajęli odpowiednio miejsca 73 i 87, Carla i Margarida nie będą faworytami, ale tych dwóch graczy, którzy marzą o TOP 100, z pewnością będzie motywować pomysł zrobienia małej niespodzianki i wykonania świetnej roboty pod względem punktów.

Czy uda im się to osiągnąć? Odpowiedź na koniec dnia w Meksyku (+7 godzin we Francji). Dla przypomnienia podajemy program dnia:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !