Śledź program rundy 16 Premier Padel PNB Meksyk P1 w ten czwartek w Acapulco. Mecze rozpoczynają się o godzinie 18:00 czasu francuskiego.

1/XNUMX finału drugiego PXNUMX sezonu Premier Padel wkrótce się rozpoczną i jak zobaczycie, w ten czwartek wiele plakatów wydaje się interesujących. Najpierw zemścimy się UPT Leganés pomiędzy Araujo / Riera i Canovas / Velasco. Czy młodym Hiszpanom uda się po raz kolejny sprawić niespodziankę w walce z szóstym rozstawionym w rozgrywkach? Wciąż po stronie kobiet będziemy podążać śladami dwóch innych młodych osób, Alonso i Ustero, które będą próbowały dokonać swojego pierwszego wyczynu w sezonie przeciwko Ortedze / Virsedzie. Wreszcie, ponownie wśród dziewcząt, Nuria Rodriguez i Marta Talavan będą miały szansę zagrać przeciwko Llaguno / Sainz.

Wśród mężczyzn spodziewamy się także bardzo ciekawego meczu pomiędzy Gutiérrezami, którzy zmierzą się ze sobą po raz pierwszy po wspólnej grze w zeszłym sezonie. Czy Sanyo i Paquito, którzy zwykle grają razem przedostatni turniej, będą w stanie zwolnić Campagnolo i Agustina?

Dzisiejszy program:

Aby śledzić mecze:

PNB areny

Cancha Caliente MX

Cancha Skechers

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !