We wtorek nie było niespodzianek dla nowego tandemu utworzonego przez Alix Collombon i Julietę Bidahorrię. Rzeczywiście, zgodnie z oczekiwaniamipara francusko-argentyńska nie mogła wiele zdziałać w starciu z Alejandrą Salazar i Tamarą Icardo.

Rozstawiony z numerem 5 rozpoczął z hukiem, ustalając tempo, którego jego przeciwnicy nie byli w stanie nadążyć. Dowodem tego jest fakt, że Lyonnaise wraz ze swoim partnerem nie zdołała wypracować najmniejszego break pointu w starciu z dwójką zawodniczek, które potrzebowały zaledwie sześciu okazji, aby pięciokrotnie zaserwować rywalom...

W związku z tym Alix i Julieta opuszczają P1 Meksyku P2 i przygotowują się teraz do wyścigu Puerto Cabello PXNUMX, który rozpoczyna się za cztery dni.

Dla Salazara i Icardo rywalizacja rozpoczyna się znakomicie, Hiszpanie mogą teraz odpocząć przed czekającym ich jutro ważnym meczem z Aranzazu Osoro i Carmen Goenagą, które nie drżały w starciu ze Schuckiem/Vano (6/2 6/3 ).

Aby śledzić pozostałe mecze w Acapulco w ten wtorek, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !