W ubiegły weekend Padel Infinity Tour po raz pierwszy pakował się w Squash Padel Club w Ducup Park. Turniej liczył się dla 4th etap Padel Infinity Tour 2017, turnieju, który już nie był prezentowany, zorganizowany mistrzowską ręką przez naszego drogiego przyjaciela z Tuluzy Clementa Arico.

Mokry etap, ale to się kończy

Kto powiedział, że homologowany turniej powiedział, że oczywiście pochodzą od graczy z kilku miast Francji, aby odzyskać cenne punkty do rankingu Padel FFT.

Pomimo ulewnego deszczu, który anuluje tylko turniej mieszany (część niezarejestrowana), pozostałe kategorie zakończą się. Oszustwo, oczywiście, ale turniej, który można zakończyć pomimo tych warunków klimatycznych.

Ostatnie etapy były opóźnione i na pewno trochę zepsute buntowniczym deszczem, który następnie przyszedł zaprosić jeszcze pokryte pola do gry w padla (korty do gry w padla 2 w pół-halach). Gracze mogli nauczyć się grać ze szkła hartowanego ... A w tej grze niektórzy wydają się bardzo utalentowani.

Jeśli chodzi o wyniki:

Zaawansowana kobieta: 6 / 2 6 / 2 Zwycięstwo Léi Godallier i Marianne Vandaele w miejscowej Carine Vidal i Valérie Pibis, która wykazała się interesującym i szczególnie regularnym poziomem gry podczas półfinałów, ale w końcu ostro poślizgnęła się wbrew potężnym strzałom swoich przeciwników

Inicjacja męska: 6 / 4 4 / 6 10 / 8 wygrywają przez Bruno Chimchi i Sébastien Reynes przeciwko Jérôme Quinsat i Thomasowi Stoupy

Pośredni samiec: Zwycięstwo 9-8 pary Perpignan Georges Cohen i Laurent Sintes przeciwko Baptiste Poey i Marianne Vandaele

Zaawansowany mężczyzna: Groby pary Perpignan Jérôme Estanié i Matthieu Terrats podczas półfinałów, Baptiste Poey i Nicolas Trancart zdecydowali się zapłacić za lokalną skórę głowy i ponownie triumfować Perpignan Yann Loupetis i Thierry Malacamp w finale przez wynik 6 / 1 6 / 4.

Yann Loupetis i Thierry Malacamp zobaczymy ponownie

Zwróć uwagę na bardzo duży występ w drugim secie dla tego drugiego, zakwalifikowanego po raz pierwszy w finale usankcjonowanego turnieju, który zobaczył, że z pewnością pokonał go znacznie szerszy wynik w porównaniu do doświadczenia swoich przeciwników ...

Oczywiste jest, że jest to para, która jest w bardzo dużym postępie i która mogłaby zaszkodzić w średnim okresie.

Jeśli wyniki zaawansowanych turniejów nie będą niczym zaskakującym, pewne jest, że pary peruwiańskie zdobywają moc z czasem. Zobaczymy, czy zmienią test w kolejnych dużych turniejach.

Alban Serra

Zdjęcia: Alban Serra (HansaH)

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.