Tylko jedna Francuzka została w Greenweez Paris Major. Alix Collombon jest obecnie jedyną reprezentantką Francji na Porte d'Auteuil, a Léa Godallier i Eli Amatriain przegrali z Nurią Rodriguez i Martą Talavan.

Léa i Eli stoczyli świetną, niemal dwugodzinną walkę na torze Philippe-Chatrier, lecz nie byli w stanie pokonać solidnej hiszpańskiej pary. W drugim secie Francuzka i jej partner zdołali obronić trzy punkty meczowe i popchnąć rywalki do rozegrania tie-breaka, ale to nie wystarczyło.

Dokładniej w gorących momentach Talavan i Rodriguez wygrali 6/4 7/6 (3) i dołączyli do XNUMX/XNUMX finału, gdzie jutro zmierzą się z Gemmą Triay i Martitą Ortegą, które nie pozostawiły żadnego meczu parze Aguilar /Manquillo.

Ta porażka Godalliera i Amatriaina pokazuje graczce pochodzenia tahitańskiego i jej partnerowi, że nadal jest nad czym pracować, aby spróbuj zbliżyć się do słynnej Top 30.

Od teraz wszyscy francuscy kibice wspierają Alix Collombon, która dzisiejszego popołudnia wraz z Loreną Rufo przystąpi do walki przeciwko swojej byłej koleżance z drużyny, Sarze Pujals i Lourdes Pascual.

Aby śledzić sekwencję szesnastek, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !