Alix Collombon i Lorena Rufo, które wczoraj odniosły swoje pierwsze oficjalne wspólne zwycięstwo na turnieju Roland-Garros, marzą o ćwierćfinale turnieju Greenweez Paris Major.

A w najbliższy czwartek podczas nocnej sesji to nie bliźniaki Alayeto, prawdziwy wróg Lyonnaise w tym sezonie, zaprezentują się w Philippe-Chatrier. Rzeczywiście, w epicki mecz, który trwał 3h46, Bea Caldera i Ana Catarina Nogueira wyeliminowały z rywalizacji piąte miejsce.

I nawet jeśli nic nie będzie łatwe w starciu z parą hiszpańsko-portugalską, która w 20x10 prezentuje się bardzo dobrze, to mówimy sobie, że Francuzka i jej koleżanka z drużyny mają bardzo dobrą szansę na zakwalifikowanie się do ćwierćfinału. Rzeczywiście, w przeciwieństwie do nich, którzy opanowali pierwszą rundę, ich dzienni przeciwnicy przedostatni wieczór wzięli udział w prawdziwym maratonie i w czwartek mogli potrzebować nieco dłuższej niż zwykle rozgrzewki.

Czy Rufo i Collombon będą w stanie to wykorzystać? Odpowiedź od 20:00 na Philippe-Chatrier w sprawie spotkania, które zapowiada się szczególnie gorąco!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !