Odkryj losowanie Francuzów, którzy startują w głównym losowaniu Greenweez Paris Premier Padel Major, turniej, którego kwalifikacje rozpocznij dzisiaj w Roland-Garros.

Le rysować zarezerwowali różne niespodzianki dla tricolorów. Remis na najłagodniejszym papierze dotyczy pary Mercadal/Scatena, która zaczyna z kwalifikacjami, a następnie zmierzy się w przypadku zwycięstwa ze zwycięzcami meczu Diestro/Fernandez z Cepero/Rocafort.

Bastien Blanqué i Adrien Maigret również startują z zakwalifikowaną parą. W przypadku zwycięstwa będzie to wielki kawałek, który czeka tricolory: Lima / Stupaczuk, rozstawiona piątka turnieju!

Wtedy będziemy mieli prawo do 100% francuskiej opozycji, ponieważ Johan Bergeron i Thomas Leygue będą przeciwni Maxowi Moreau i Jérôme Inzerillo. Dlatego w drugiej turze będziemy mieli co najmniej dwóch Francuzów Greenweez Paris Premier Padel Major !

Zwycięska para będzie miała przywilej zmierzenia się z Argentyńczykami Juanem Tello i Federico Chingotto, rozstawionymi 4.

Wreszcie najtrudniejszy remis jest dla pary francusko-hiszpańskiej Tison/Zapata, która zmierzy się z Javi Lealem i José Rico, którzy tworzą parę numer 10 w tabeli. Benjamin i Teo oczywiście nie będą faworytami, ale nieuchronnie będą mieli coś do zagrania przeciwko tym dwóm graczom, którzy niedawno połączyli siły!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !