Pierwszy turniej P1000 zorganizowany w Isère w ramach Grenoble Tennis Padel podejście z ostatecznym terminem rejestracji ustalonym na piątek 29 września o godzinie 23:59. Prezentacja.

Isère z niecierpliwością czeka na to wydarzenie. Po raz pierwszy w klubie tenisowym Grenoble w ramach komisji Isère zostanie zorganizowany turniej P1000 Padel. Turniej odbędzie się na 4 torach zewnętrznych (możliwość poruszania się w hali w zależności od warunków pogodowych).

Wydarzenie było możliwe dzięki wsparciu partnera Jeana Laina Audi Grenoble, który będzie sponsorem tytularnym zawodów.

Ponieważ szczęście nigdy nie przychodzi samo, turniej będzie także okazją do inauguracji siedmiu zupełnie nowych stoków klubu Grenoble w piątek 6 października o godzinie 18:19. Inauguracji towarzyszyć będzie wiele wydarzeń, m.in. wystawa czynna od godz. XNUMX:XNUMX.

Wszystko, co musisz wiedzieć o P1000

Ostateczny termin zapisów: Piątek, 29 września o 23:59

Rejestrować : loic.revol@grenoblepadel.fr

Nagrody pieniężne: 1200€ + nagrody

Program tymczasowy 

Piątek, 6 października:

16:XNUMX: kwalifikacje

19:XNUMX: wystawa

Sobota, 7 października:

8:30: stół finałowy

Wieczór turniejowy od 20:XNUMX do północy

niedziela 8 października:

9: mecze rankingowe

10 – półfinały

15:XNUMX: finał

Wszystkie informacje można znaleźć w Przewodniku Gracza tuż poniżej:

Linki do śledzenia meczów

Dla tych, którzy nie będą mogli pojechać do Isère, informujemy, że mecze będą widoczne na stronie Padel Magiczny telewizor. Znajdź linki tuż poniżej:

  • 7 października: losowanie główne
  • 8 października: półfinały i finał

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !