Podczas gdy tego dnia faworyci wykonali swoje zadanie bez większych trudności, wieczór w Brukseli był znacznie bardziej pracowity!

Deszcz tie-breaków

Jeśli w przypadku dziewcząt w najbliższy piątek w ćwierćfinale znajdziemy „ósemkę”, to w przypadku mężczyzn brakuje dwóch rozstawionych zawodników. I co zaskakujące, to właśnie w gorących momentach w środowy wieczór faworyci zawiedli…

Najpierw Sanyo Gutiérrez i Maxi Sanchez (TS7) ucierpieli z powodu prawa młodego Pabla Garcii i Emilio Sancheza Chamero. Ci młodzi ludzie, którzy nie znajdują się nawet w czołowej 90-tce świata, mogli przekonać się o swojej ogólnej dominacji podczas dwóch kontrolowanych tie-breaków. Zwycięstwo 7/6 7/6 dla tych, którzy w poprzedniej rundzie wyeliminowali Pabla Lijo i José Diestro i zakwalifikowali się do ćwierćfinału, gdzie będą starali się przedłużyć swoją drogę przed Galanem i Chingotto (TS3). Nie jest to łatwe zadanie...

Drugim ziarnem, które ugryzło kurz, byli Momo Gonzalez i Alex Ruiz. Andaluzyjczycy, którzy rozpoczęli wspólnie drugi etap w Belgii, ostatecznie rozbili się na dwóch zawodników, którzy również trafili do Brukseli. Ci dwaj mężczyźni to Miguel Lamperti i Juan Cruz Belluati. Argentyńczycy wygrali z Hiszpanami najbardziej zacięty mecz od początku rozgrywek, odnosząc na koniec napięcia zwycięstwo 7/6, 6/7, 7/6. W najbliższy piątek spróbują stworzyć nową niespodziankę przeciwko Coello i Tapii, którzy również musieli walczyć wczoraj wieczorem.

Rzeczywiście, podczas gdy ich główni rywale przekroczyli ósme miejsce bez żadnych incydentów, numer 1 został zaskakująco wypchnięty do granic możliwości przez Lucho Caprę i Alexa Chozasa. Pochodzący z Quilmes i jego nowy partner wykorzystali swoje szczęście i nie byli daleko od wyczynu. Na ich nieszczęście Coello i Tapia potrafili podnieść głos, gdy było to konieczne, aby wyjść ze zwycięstwem: 6/3, 5/7, 6/4 wyniku końcowego.

Zaktualizowane tabele

Mężczyźni

Femmes

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !