Wydajność na wysokim poziomie HEAD przyzwyczajeni do nas łączy się z nowoczesnym designem i najwyższą jakością w kolekcji obuwia padel 2024. W tej kolekcji znajdują się nowe modele REWOLTA PRO 4.5 et SPRINTPRO 3.5.

Dzięki REWOLTA PRO 4.5, buty zapewniające doskonałą amortyzację dla graczy poszukujących stabilności i komfortu, oraz SPRINTPRO 3.5skupiając się na szybkości, znajdujemy zaawansowane technologie i materiały, które oferują rewolucyjny poziom komfortu, stabilności, trwałości i przyczepności. Niezależnie od stylu gry mężczyźni, kobiety i młodzi ludzie znajdą buty, które pozwolą im w pełni wykorzystać swój potencjał.

REWOLTA PRO 4.5

Model REWOLTA PRO 4.5dzięki nowej strukturze jest idealny dla agresywnych graczy, którzy wystawiają swoje buty na próbę tak samo, jak ich przeciwnicy. Dzięki optymalnemu połączeniu amortyzacji, komfortu i stabilności buty te zapewniają doskonałą ochronę podczas najdłuższych meczów. Oczekiwany projekt uwzględnia technologię HEAD T-KORE 360° w podeszwie i cholewce, zapewniając moc, lepszą stabilność, odporność na ścieranie i wsparcie skrętne.

W nowej wersji zastosowano ulepszony system sznurowania z paskami regulacyjnymi HEAD, które utrzymują stopę w miejscu. Dodatkowo zapewnia większą stabilność dzięki stabilizatorowi pięty 180 stopni. Oprócz nowoczesnego i aktualnego projektu, ta nowa część oferuje większą elastyczność.

Najmłodszy i ambitni ludzie również będą mogli skorzystać REVOLT PRO 4.5 JUNIOR, wersja identyczna z modelem dla dorosłych, oferująca doskonałą trwałość.

Revolt Pro 4.5 MĘŻCZYZNA
Revolt Pro 4.5 DLA KOBIET

SPRINTPRO 3.5

Zaprojektowane z myślą o graczach poszukujących większej prędkości na boisku, najlżejsze buty marki nadal oferują wyższy poziom wydajności i komfortu przy zmniejszonej wadze. TO SPRINTPRO 3.5 są wykonane z siateczkowej tkaniny o nowym designie, posiadają paski Delta wspierające obszar śródstopia, nowy materiał na języku i system chłodzenia zapewniający oddychalność. Ten nowy model zapewnia lepsze wyczucie przyczepności, jakbyś był bliżej ziemi, a także poprawia mobilność.

Mając na celu również satysfakcję najmłodszy, Head również stworzony SPRINT PRO 3.5 JUNIOR.

Sprint Pro 3.5 MĘŻCZYZNA
Sprint Pro 3.5 DLA KOBIET

Oprócz wymienionych modeli, HEAD oferuje również HEAD Ruch Pro dla mężczyźni et femmes, but w 100% specjalnie zaprojektowany padel który zapewnia 360-stopniową wydajność, wsparcie i przyczepność, a także dopasowanie, wygodę i oddychalność.

Kolekcja butów padel HEAD na rok 2024 jest już dostępny w wybranych sklepach oraz na stronie strona internetowa.

Tagi