Sezon jeszcze się nie skończył, ale cokolwiek się stanie, rok 2023 pozostanie niesamowitym rokiem Head !

Najpierw porozmawiajmy o Pauli Josemarii i Arim Sanchezie. Dwóch zawodników w 100% wyposażonych przez markę ma za sobą szalony sezon, który może się jeszcze nie zakończyć! Rzeczywiście, Hiszpanie, którzy w tym sezonie wygrali już 13 turniejów i mają pewność, że zakończą rok na szczycie światowych rankingów, mogliby jeszcze dołożyć kilka tytułów do tego i tak wyjątkowego roku!

Jeśli chodzi o mężczyzn, również nie jest źle, gdyż Arturo Coello, najmłodszy numer 1 w historii, również jest na dobrej drodze, aby zakończyć sezon na pierwszym miejscu. Pochodzący z Valladolid ma passę 48 zwycięstw ze swoim partnerem Agustinem Tapią.

W sumie Zespół Head w 28 r. zdobył do tej pory 2023 tytułów.

Oprócz tych doskonałych wyników na poziomie profesjonalnym, austriacka marka odcisnęła swoje piętno w tym roku na poziomie sprzętu, zwłaszcza wypuszczając na rynekEkstremalny jeden, słynne jednootworowe pala. TO ekstremalny ruch et Ekstremalny profesjonalista, używane odpowiednio przez Paulę Josemarię i Arturo Coello, również odniosły duży sukces wśród graczy ofensywnych. Wielu przyciągnęła także linia Speed, noszona przez Ariego Sancheza na najwyższym poziomie Miłośnicy szukasz wszechstronności.

A to nie wszystko: jaja firmy, która wkroczyła na rynek padel 23 lata temu są, oprócz tego, że są używane w World Padel Tour, ulubieniec wielu graczy, którego udział w rynku szacuje się na ponad 40%. Head !

teraz Head ma nadzieję, że znajdujący się obecnie na szczycie rankingów Arturo Coello zakończy sezon na szczycie światowych rankingów. Genialny leworęczny jest na dobrej drodze, aby to osiągnąć, a on i Agustin Tapia mogliby nawet matematycznie potwierdzić swoje pierwsze miejsce w tym tygodniu w Malmö ! Byłby to sposób na zakończenie roku w dobrym stylu Head !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !