Podobnie jak w fazie grupowej, Delfi Brea i Sofia Araujo (ADvantage) w finale zdominowały Alejandrę Salazar i Tamarę Icardo (Hexagon Cup).Puchar sześciokątny na Madrid Arena.

Podobnie jak w grupach, wybór pomiędzy tymi dwiema parami, które znają się bardzo dobrze, wymagał długiego tie-breaka, ponieważ Brea i Icardo grali już razem, podobnie jak Salazar i Araujo.

I po raz kolejny to para hiszpańsko-portugalska okazała się najsilniejsza, gdy było to konieczne. Delfi i Sofia, które rozpoczęły dość słabo, pod koniec napięcia zwyciężyły: 3/6, 6/1, 11-9.

Teraz czas na finał mężczyzn, w którym Stupa / Ruiz (Akademia Rafy Nadal) zmierzą się z Di Nenno / Tello (ADvantage). Czy zawodnikom drużyny Andy'ego Murraya uda się zaoferować dublet swojej drużynie i jednocześnie zemścić się na Franco i Ale, którzy pokonali ich w fazie grupowej?

Odpowiedz tuż poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=SXZ_1xIoXt8

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !