Jeśli będzie obecny w Stanach Zjednoczonych przez wziąć udział w Pro Padel Liga, Juan Martin Diaz, po ogłoszeniu kilka tygodni temu przejścia na emeryturę, przygotowuje się do rozegrania swojego ostatniego dużego turnieju w Europie.

Symbolicznym symbolem jest to, że w Madrycie, w mieście, w którym legendarny 47-letni zawodnik zamieszkał od czasu przybycia z Argentyny, pożegna się ze swoimi licznymi hiszpańskimi fanami. Rzeczywiście, „El Gallego” swoje ostatnie mecze na Półwyspie Iberyjskim rozegra wraz ze swoim przyjacielem Paquito Navarro w ramach Hexagon Cup.

Jeśli JMD jest nieco rozbawiony swoim obecnym poziomemnadal musielibyśmy na niego liczyć, że nie odpuści niczego na Madrid Arena, która powinna być pełna. Czy Diaz i Navarro będą w stanie jutro sprawić niespodziankę przeciwko Tapii i Sanzowi?

Poniżej znajdziesz program fazy grupowej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !