Przejdźmy do finału mężczyzn o godz„Puchar sześciokątny. Po zwycięstwach Gala/Jensena (RL9) wśród młodzieży i Brei/Araujo (ADvantage) wśród dziewcząt, kto zwycięży wśród mężczyzn?

Podobnie jak w dwóch poprzednich meczach dnia, finał mężczyzn będzie rewanżem pomiędzy dwiema parami, które mierzyły się już ze sobą w fazie grupowej.

W pierwszym starciu obu par Alex Ruiz i Franco Stupaczuk (Akademia Rafy Nadal) byli silniejsi od Juana Tello i Martina Di Nenno (ADvantage), odnosząc zwycięstwo po niezwykle emocjonującym tie-breaku.

W tym meczu, w którym przeciwstawiają się zwykli koledzy z drużyny (Stupa i Di Nenno tworzą parę na Premier Padel, podobnie jak Tello i Ruiz), kto zdobędzie trofeum w kategorii mężczyzn? Odpowiedź poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !