Turniej padel z nagrodą pieniężną w wysokości miliona euro zaplanowano na styczeń przyszłego roku, w którym weźmie udział 20 najlepszych zawodników z świata.

Informacje docierają do nas z Daily Mail : w Hexagon Cup weźmie udział sześć drużyn, na czele których staną celebryci, i składających się z trzech par graczy, skupiających najlepszych graczy na świecie.

Za tą koncepcją, która wygląda trochę jak Padel American Pro League czy Laver Cup, znajdziemy DMG Ventures, firmę będącą właścicielem Daily Mail i która w szczególności uruchomiła Formułę E.

Jej dyrektor generalny, Manuel Lopo de Carvalho, potwierdza, że ​​konkurs zakończy się sukcesem, dzięki obecności 20 najlepszych na świecie: „Potrzebowaliśmy turnieju przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu, który zapewniałby więcej zabawy, był bardziej zrelaksowany i skupiał się bardziej na celebrytach i rozrywce. Mamy dobry termin, 20 najlepszych graczy na świecie – a kiedy już mamy najlepszych graczy, kiedy już mamy dobrą lokalizację, wszystko sprowadza się do znalezienia sponsorów i to jest coś, co grupa opanowała do perfekcji.

Jak widać z strona wydarzenia na Instagramie, Paquito Navarro i Alejandra Salazar są już w grze. Kim będą kolejni gracze, którzy dołączą do ruchu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !