Od marca podjęliśmy decyzję, aby stanąć na własnych nogach i stworzyć nową markę wokół naszych trzech głównych działań: padel, piłka nożna i wspinaczka. STADION IMP4CT to nazwa nowego obiektu.

Dziękujemy grupie LE FIVE/4PADEL za te lata owocnej współpracy. Ich wkład był cenny i przyczynił się do sukcesu naszego kompleksu wielofunkcyjnego w La Rochelle.

Korzystamy z okazji, aby ogłosić pojawienie się drugiego kompleksu identycznego z tym, który znajduje się w La Rochelle w rejonie Niort, rue des Maisons Rouges. Światło dzienne ujrzy 6 stanowisk najnowszej generacji z bardzo wysokimi sufitami. Ich uzupełnieniem będzie 800m2 wspinaczki pod marką Arkose oraz boisko piłkarskie z 3 boiskami.

Po stronie La Rochelle, po zwiększeniu liczby boisk do 9 (7 krytych i 2 odkryte) w sierpniu, zamierzamy jeszcze bardziej przyspieszyć, aż do 11 boisk! Pierwsza przestrzeń stanie się przestrzenią „pełną”. padel” z 9 boiskami najnowszej generacji i 2 wspaniałymi kortami centralnymi z dużą ilością miejsca wyjściowego i trybunami, aby pomieścić wszystkie nasze wydarzenia!