Tak wyglądał duży plakat pierwszego dnia turnieju o godz Padel Horyzont dla Interkluby N1 2024 : Dom Padel (8) spotkał się z All In Padel SPORTOWE (9).

Łatwy pierwszy mecz Casa Padel

Klubowi Bouc-Bel-Air nie udało się w tym spotkaniu dokonać takiego wyczynu. Podczas pierwszego meczu znaleźliśmy po 2 pary z każdej drużyny. Strona Casa Padel, Thomasa Leygue’a i Mario Huete’a ustawili się na pasie startowym. Naprzeciw nich All In Padel Sport reprezentowali: Rémy’ego Gourre’a i Nicolasa Molinero.

Spotkanie nie trwało długo. Różnica poziomów pomiędzy obydwoma zespołami była zbyt duża. Thomas Leygue, nowy gracz Wilsoni Mario Huete byli po prostu za mocny. Pomimo kilku wybuchów dumy pary Gourre/Molinero, All In Padel Sport w tym spotkaniu nie mógł nic zdziałać.

Wynik końcowy: 6 / 0 6 / 0.

THOMAS LEYGUE MARIO HUETE

Dom Padel potwierdza

W drugim meczu na torze znalazła się para numer 3 z każdej drużyny. Dla klubu z Prowansji Floriana Valsota i Jérôme’a Ferrandeza zamierzali podbić wynik przeciwko Laurentowi Montoisy i Javiemu Clarowi.

Prowansalczycy rozpoczęli spotkanie bardzo źle z przerwą na wejście. Wiąże się to z ogromną statystyką: All In Padel Sport przegrany jego pierwszych 15 meczów podczas obu meczów. Za późno na powrót do tej rundy, pomimo wzrostu poziomu.

Drugi set to południowcy rozpoczęli znacznie lepiej. Rozbijają się od początku. Ale to zdjęcie przypominające przywraca do gry parę Montoisy/Clar, która natychmiast podnosi wynik. All In Padel Sport dostaje cios w głowę i nie jest w stanie zareagować.

Zwycięstwo Casa Padel : 6/3 6/4.

STATYSTYKI INTERKLUBÓW CLAR MONTOISY

Te dwa zwycięstwa zapewniły sobie miejsce w ćwierćfinale w Casa Padel. Trzeci mecz nadal jednak zostanie rozegrany na torze centralnym, z niewielkimi przetasowaniami w składach:

Justina Lopesa/Pabla Lijo (Wszystko w Padel Sporty) - Derek Gerson/Miguel Semmler (Dom Padel). Spotkanie do kontynuacji Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.