Kto będzie grał dla jakiej drużyny na Mistrzostwach Francji Krajowe 1 międzykluby 2024? Odpowiedź poniżej.

Francuska Federacja Tenisowa właśnie ujawniła zestawienia i jak widać poziom jest wysoki!

Wśród mężczyzn walka zapowiada się więcej niż zacięta, a kluby stawiają na wagę ciężką. Myślimy w szczególności o Palavas z Ayats, Andornino, Mercadal i Rivera w All In Padel Sport, który rejestruje przyjazdy Pablo Lijo i Antonio Luque, a nawet do Casa Padel, który kontynuuje leczenie z Mario Huete i Miguelem Semmlerem oraz odzyskuje Teo Zapatę i Thomasa Leygue!

Mistrzowie All In Lyon 2023 tracą Benjamina Tisona, Johana Bergerona, a tym samym Teo Zapatę. Lyonowie będą zatem mieli duże trudności z utrzymaniem tytułu…

Wśród dziewcząt w gronie faworytek znajdziemy także Palavas, z udziałem Aranzazu Osoro i Andrei Ustero, które tworzą już solidną grupę na poziomie francuskim, z Camille Sireix, Wendy Barsotti, Élodie Invernon i Tiffany Phaysouphanh…

All In Lyon, które wciąż ma świetną drużynę z Alix Collombon, Jessicą Ginier, Carlą Touly i Mélissą Martin, będzie musiało ciężko walczyć o utrzymanie tytułu.

Zrozumiałeś, na ekranie wygląda bardzo gorąco Padel Horizon już w najbliższy weekend, a bardzo dobrą wiadomością jest to, że mecze będzie można śledzić dalej Padel MagTV!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !