Po dzisiejszym losowaniu mężczyzn przyszedł czas na losowanie kobiet. interklub N1 2024. Panie rozpoczną swój turniej jutro, z 9h.

Podobnie jak dzisiaj, wszystkie spotkania będą kontynuowane Padel Magiczny telewizor.

Spory remis wśród kobiet od czasu All In Padel 69, posiadacz tytułu i jeden z faworytówi My Center Palavas, z armadą złożoną w szczególności z Aranzazu Osoro i Andrei Ustero, znajdują się w tej samej części stołu!

Jeśli hierarchia zostanie zachowana jutro, w ćwierćfinale, będziemy mogli być tego świadkami półfinał All In Padel 69 – Palawy !

Aby to zrobić, All In Padel 69 będzie musiał pozbyć się zespołu Duży Padel 1. palavas będzie musiał wygrać w swoich południowych derbach Padel Mas Club.

Na szczycie tabeli Stadion w Tuluzie (2) spełni TC Nice Giordan. W drugim kwartale PadelStrzał Caen (3) zagra przeciwko Agen Padel Klub.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.