Mario Cordero przeprowadził wywiady z trzema zawodnikami ze Stade Toulousain, którzy wzięli udział w kwalifikacjach do finału Międzyklubowych Mistrzostw Francji 2024 w Padel Zwrócony w stronę horyzontu PadelZastrzelił Caena.

Następny krok dla Stade Toulousain: stworzenie „wielkiej niespodzianki” przeciwko tenisowi Padel Klub Palavas.

Charlotte Soubrié: „Mecz był bardzo skomplikowany, ponieważ przegrywaliśmy 1:0, potem Laura i Jennifer rozegrały niesamowity mecz, pełen wzlotów i upadków, który ostatecznie wygrały 6/4 w trzecim secie. Dzięki Lucile udało nam się odzyskać punkt zwycięstwa, pokonując Mélanie Ros i Marie Lefevre 3/6, 4/6. »

Laura Clergue: „Naprawdę się bałam, że nie będziemy w stanie wrócić do gry, zwłaszcza że Jennifer i ja nigdy razem nie grałyśmy. Jestem z niej bardzo dumny, bo zagrała bardzo dobrze. Lucile i Charlotte musimy pogratulować im podwójnie, ponieważ spędziły dużo energii przed meczem. Charlotte przeżyła ten mecz jak mecz rugby na Stade Toulousain i byliśmy przestraszeni, ponieważ nasi przeciwnicy również zagrali świetny mecz. »

Lucile Pothier: „Naszym celem było dotarcie do finału, ponieważ wiedzieliśmy, że nasza część tabeli jest nieco korzystniejsza niż pozostałe. Teraz damy z siebie wszystko i będziemy cieszyć się tym finałem. Chciałbym także pozdrowić zespół ds Padelstrzelił, ponieważ rozegrał wspaniałe spotkanie. »

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.