Dziś był pierwszy dzień końcowe fazy Mistrzostw Francji Międzyklubowych N2 – międzyregionalne 2024. Znamy już nazwiska ośmiu klubów, które jutro zagrają w finale.

Burze o godz PadelStrzał

Po stronie Konferencji Wschodniej mężczyzn, Padel Arena kampusu bawił się w psucie sportu na stokach PadelStrzał w Lyonie. Struktura Hauts-de-France jako pierwsza zniszczyła drugie ziarno, czyli 4Padel Strasburg 2 (2/1), przed powtórzeniem wyczynu poprzez wyeliminowanie tenis Padel Większy Besançon (3/0), rozstawiony z numerem trzecim.

W finale Padel Campus Arena zmierzy się z miejscowymi All In Padel 69. Po doskonale rozegranej pierwszej rundzie przeciwko TC Folelli (3/0), Lyonnais zostali źle potraktowani przez TC Tulonnais w ostatniej czwórce pokonani faworyta Konferencji Wschodniej, Dom Padel (2/1). Prowadzący po pierwszym meczu Var nie byli w stanie tego potwierdzić i przegrali 2:1 na korzyść All In.

Możesz śledzić finał pomiędzy Padel Campus Arena i All In Padel 69 jutro o 10 rano Padel Magiczny telewizor.

Faworyci spotkania w Perpignan

Zachodnia Konferencja Mężczyzn odbywa się w strukturze Padel Klub Le Mas w Perpignan. Wiodąca w tabeli drużyna pod wodzą Ludovica Cancela nie zadrżała na własnym boisku, mimo porażki w pierwszym meczu. W trakcie Padel Mas Club rozłożony do usunięcia Bańka Padel Klub (2/1) przed zakończeniem przebiegu breizh Padel (3 / 0).

W finale rzeczywiście spotkają się dwaj faworyci obu części tabeli La Bandeja również objął swoje stanowisko. Zespół prowadzony przez Robina Hazizę mógł liczyć na dominację trzech hiszpańskich zawodników Łopata Padel (2/0) w ćwierćfinale, następnie MB Padel (2/0) w półfinale.

Możesz śledzić finał pomiędzy La Bandeja i Padel Club du Mas jutro o 10:XNUMX Padel Magiczny telewizor.

Chambéry sprowadza Forest Hill do Casa Padel

Po stronie Wschodniej Konferencji Kobiet, Izba TC wywróciło przewidywania do góry nogami. Po zmieleniu TC Tulonnais (3/0) Savoyards uwięzili klub Forest Hill The Walk, rozstawiony z numerem dwa (2/1). Paryżanie byli zaskoczeni, mimo łatwego sukcesu w pierwszym deblu.

Jutro Chambéry będzie musiał ponownie przewyższyć samego siebie, aby mieć nadzieję na pokonanie TC Bandol. Varoises rozwalili dziś konkurencję, tracąc tylko jednego seta w sześciu meczach i docierając do finału. W pierwszej rundzie TC Boulogne-sur-Mer (3/0) okazał się bezsilny, podobnie jak TSB Jarville (3/0) w półfinale.

Finał pomiędzy TC Chambéry i TC Bandol będzie można śledzić jutro o 10:30 w telewizji Padel Magiczny telewizor.

Obraz przecięty na pół w La Pala

Wreszcie czekamy jeszcze na nazwiska zwyciężczyń półfinałów Zachodniej Konferencji Kobiet w La Pala. Można jednak już wyciągnąć wnioski z wyników pierwszej rundy, w której trajektorie pomiędzy obiema częściami tabeli były diametralnie odmienne.

Na dole tabeli, 4Padel Orlean (TS1) i klub palavas (TS4) obaj wzmocnili swoją rangę, odpowiednio pokonując TC La Pommeraie (2/1) i czerwona gwiazda Padel (2/1). Z drugiej strony, breizh Padel przewrócił CCB La Baule (TS3) z wynikiem 2/1, co daje nieoczekiwany półfinał przeciwko Centralny Klub Sportowy, spadający z nasion numer dwa, HDB Padel (2 / 1).

Finał Western Ladies Conference będzie można śledzić jutro o 10:XNUMX Padel Magiczny telewizor.

Zachęcamy do śledzenia drugiego i ostatniego dnia finałowych etapów Mistrzostw Francji interkluby N2 – międzyregiony 2024 na tej stronie :

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!