Po jego radach, jak odnieść sukces bajada, konsultant Canal+, Laura Clerguemiał zaszczyt przeprowadzić w domu wywiad z najlepszym zawodnikiem w historii ligi padel, Fernando Belasteguin.

Belastaguin, mówi: „Król Bela„Or”Koza„, to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać. Teraz miał 44 lata od 16 lat światowy numer jeden. Będzie się kłócił jego ostatni rok jako profesjonalnego gracza w 2024 roku, co zakończy etap 30 lat jako profesjonalny zawodnik na najwyższym poziomie.

Powrót do jego początków

W tym wywiadzie powraca do swoich początków w swojej małej wiosce Pehuajo w Argentynie gdzie zaczynał od drewnianych rakiet. Następnie z czułością opowiada o człowieku, który zauważył go w Argentynie i bez którego nigdy nie byłby w stanie zostać zawodowym piłkarzem. padel : Panie Diaz.

On opisuje okazja co pozwoliło mu przyjechać i przeżyć przygodę na profesjonalnym torze w Hiszpanii oraz sposób, w jaki poznał Juana Martina Diaza, z którym dominowali padel na całym świecie od 13 lat. Juan Martin Diaz zadbał nawet o to, aby zostawić Beli małą notatkę.

Zmiany i lęki

Następnie bez tabu wraca na spotkanie z żoną i zmianę związaną z przyjściem na świat trójki dzieci. Przed opisaniem kroku za pomocą Pablo Lima, z którym byli liczni 1 świat na 3 lata i co doprowadziło do ich rozstania trochę za wcześnie według jego gustu.

Opowiada o najgorszym momencie w swojej karierze, z którym musiał się zmierzyć najpoważniejszą kontuzję w swoim życiu w 2018 roku. Przez pewien czas myślał, że już nigdy nie będzie mógł zagrać w tę grę padel i przyznaje, jak ważne jest wsparcie rodziny w tym skomplikowanym momencie.

Następnie powróci do pozostałych swoich skojarzeń z Agustin Tapia, Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, Sanyo Gutiérrez et Mike'a Yanguasa i jego przyszłe powiązania z Lucho Capra. Wzruszający wywiad z GOAT z padel co pomoże Ci poznać go lepiej wcześniej jego ostatni rok zawodów i rozdzierające serce pożegnanie ze światem, w którym panował przez 3 dekady.