To właśnie w pobliżu Beau Plan narodził się nowy klub oferujący wymarzone warunki do ćwiczeń padelwe wspaniałym tropikalnym krajobrazie.

Oparty na historycznym miejscu dawnej fabryki trzciny cukrowej, jest pierwszym klubem padel według międzynarodowych standardów na Mauritiusie, obejmuje 5 kortów, Club House, w tym Proshop z bezpośrednim widokiem na korty, a także bar-restaurację z tarasem na świeżym powietrzu.

Aby w pewnym sensie zainaugurować działanie kompleksu, Mélissa Martin i Jean-Thomas Peyrou udają się na Mauritius w dniach 11–18 grudnia, aby na początku poranka i na koniec dnia zaoferować kursy wprowadzające, przedstawiające padel dla początkujących, ale także umożliwienie doświadczonym graczom doskonalenia techniki i taktyki. Kursy te są przeznaczone dla młodych i starszych oraz graczy na każdym poziomie. Planowane są także sesje „proamatorskie”, podczas których będą mieli okazję do interakcji z zawodnikami z Mauritiusa.

Źródło zdjęcia: Ennoia Isla Padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !