To już koniec „BetClic Remontada” wraz z nadejściem ostatniego etapu, który zostanie rozegrany w najbliższy weekend, od 3 do 5 maja, u podnóża Wieży Eiffla. Na tę edycję zaprosi ponad 2 000 uczestników podczas kroki 10 co miało miejsce w całej Francji.

Finał odbędzie się w ciągu trzech dni, a wezmą w nim udział wszyscy zwycięzcy poszczególnych kategorii tego amatorskiego konkursu. Zajęty program gdzie rywalizacja i serdeczność będą współistnieć, aby zapewnić niezapomniane chwile wszystkim zespołom wyruszającym w podróż.

Patrząc w przyszłość na weekend, wielka impreza w okolicy padel z finałami wszystkich kategorii, Mecze VIP-owskie (twórcy treści, osobistości sportowe, zawodowi gracze), demonstracja padel fotel i wiele innych atrakcji…

W programie:

Program Betclic Remontada Wieża Eiffla
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.