Wilson właśnie podpisał kontrakt z Javim Garrido, czyniąc go oficjalnym zawodnikiem Wilsona.

W ramach umowy Garrido zostanie graczem Wilson 360, co oznacza, że ​​we wszystkich swoich turniejach będzie brał udział w rakietach Blade V2 i będzie wyposażony w odzież Wilson, w tym buty Hurakan Pro. Od lipca będzie reprezentował nową serię Blade, zaprojektowaną z myślą o agresywnej grze.

Młody zawodnik, Javi Garrido, 21. zawodnik na świecie, wyróżnia się potężną grą. W 2023 roku po raz pierwszy wziął udział w „Master Final” w Barcelonie. W turnieju tym bierze udział wyłącznie ośmiu najlepszych graczy roku. W tym roku rozpocznie sezon u boku Mike'a Yanguasa, stając się najmłodszą parą w Top 20.

Garrido rozegra swój pierwszy mecz w barwach Wilsona podczas pokazowego turnieju Miami Reserve CUP, który odbędzie się w dniach 6–10 lutego 2024 r. Podpisanie jego kontraktu łączy się z podpisaniem kontraktu z innymi zawodnikami Wilsona grającymi na zawodowych ringach, takimi jak Fernando Belasteguín „Bela”, Lucho Capra, José Solano i Thomas Leygue w przypadku mężczyzn oraz Alix Collombon, Marina Martínez Lobo i Chiara Pappacena w przypadku kobiet.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.