Obaj gracze właśnie ogłosili to na swoich portalach społecznościowych: Javi Rico et Juana Lu Esbriego łączą siły na sezon 2024.

Skąd pochodził JuanLu Esbri stracić kolegę z drużyny koniec sezonu, Lucasa Campagnolo, Rzeczywiście, Brazylijczyk ogłosił, że łączy siły z Agustinem Gutiérrezem na ten nowy rok na Premier Padel. Dla 23-latka było to konieczne znaleźć rozwiązanie. Jest zatem w stronę Javi Rico że JuanLu Esbri się odwrócił.

Przypominamy, że sezon 2023 zakończył u jego boku Javi Rico rafael mendez. Wspólnie stworzyli niespodziankę o godz Premier Padel Szczególnie podczas wyjazdu do Mediolanu Gutierrezów, potem młodzi Edwarda Alonso et Alex arroyo.

W nowym rankingu FIP Javi Rico znalazł się na 1 28e miejsce, podczas gdy JuanLu Esbri jest daleko w tyle, na 58e. Ranking zupełnie inny niż ten World Padel Tour odkąd Rico był 37e i Esbriego, 33e.

Krótko mówiąc, stowarzyszenie daleko w rankingu, ale które potrafi zaskoczyć najlepszych graczy. W każdym razie Javi Rico oświadczył: „ zebraliśmy się razem, aby dać z siebie wszystko w tym sezonie! Już nie mogę się doczekać jego startu."

Przypadek do naśladowania ...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.