Jérôme Doligé, założyciel PadelShot szczegółowo opisuje ambicje swojej firmy na najbliższe lata i omawia wejście do stolicy swojej firmy Nouvel Atlas.

Najlepsze możliwe doświadczenie

PadelShot to „czysty gracz”. padel”, całkowicie skupiony na padeli nawet jeśli 70% naszych klientów gra dla przyjemności, musimy zapewnić im najlepsze możliwe praktyki – oczywiście przede wszystkim trenerów i wysokiej jakości spersonalizowane projekty edukacyjne, ale także wszystkie zespoły, które oddychają i żyją padel. Oferujemy bardzo gęsty program zawodów, ponad 60 turniejów rocznie w każdym z naszych klubów, od P2000 do P25, kobiet, mężczyzn i mieszanych. Konkursy te są zawsze bardzo dobrze wyposażone: zawsze staramy się oferować usługi na wysokim poziomie.

PADELSTRZAŁ SAINT ETIENNE

Duży potencjał

Wciąż mamy we Francji bardzo duży potencjał, największym wyzwaniem będzie mądre rozwijanie naszej pasji, staranny dobór lokalizacji i ciągłe dbanie o utrzymanie i dalsze udoskonalanie naszej oferty premium.

Fuzja z Nouvel Atlas

Nouvel Atlas to fundusz rodziny Le Marchand, założycieli Nature et Découvertes. To fundusz, który przed Covidem sprzedał FNAC znaczne udziały.

Poznaliśmy ich dzięki naszej sieci i współpraca przebiegła dość szybko. Pierwszy kontakt miał miejsce w marcu i został zatwierdzony w lipcu. Transakcja była zatem jasna i szybka, fundusz pozostał mniejszością z nieco ponad 15% udziałem w strukturze.

To zbiórka, która na to pozwala PadelStrzał, aby zrealizować swoje ambicje. Tak naprawdę w ciągu najbliższych 15 lat planujemy otworzyć blisko 4 klubów. Dlatego szukaliśmy partnera, który sfinansowałby wszystkie te nowe kluby. PadelW tej chwili najemcą pozostaje firma Shot, jednak w planach mamy umowy najmu na budowę budynków na zamówienie padel.

filet padelstrzał

Co najmniej trzy nowe kluby w 2024 roku

Obecnie mamy trzy centra (Saint-Étienne, Lyon i Caen), a w przyszłym sezonie zamierzamy otworzyć kluby w Metz i Reims oraz kolejny klub w centrum, o czym nie chcę jeszcze mówić. W sezonie sportowym 2024-2025 powinny zostać otwarte co najmniej cztery nowe kluby, PadelW ciągu najbliższych 24 miesięcy Shot będzie miał około dziesięciu klubów. Mówimy o ośrodkach w 100% dedykowanych padel, oferujący od siedmiu do ośmiu kortów, wszystkie kryte. Na chwilę obecną nie oferujemy klubu franczyzowego, mamy sporo projektów w trakcie realizacji i wolimy poświęcić się im w 100%.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !