Jérôme Inzerillo wspomina swoją porażkę z Teo Zapatą i Miguelem Semmlerem podczas Mistrzostwa Francji Międzyklubowe 2024 i ujawnia swoje ambicje na rok 2024.

Wróć do meczu przegranego z Semmlerem/Zapatą

„Zagraliśmy bardzo dobry mecz i oczywiście jestem trochę rozczarowany końcówką, ale szczerze mówiąc, mieliśmy dwa dobre pierwsze sety. Potem odpoczywaliśmy w ważnych momentach. Pragnę również zauważyć, że graliśmy także przeciwko dwóm dużym graczom, Teo Zapata i Miguelowi Semmlerowi.

Jeśli chodzi o decydujące momenty, dwie przerwy, które robimy, to znosimy je dość łatwo, nie mamy wrażenia, że ​​tak naprawdę je gramy. Potem wróciliśmy dwa razy, a potem Teo i Miguel mieli bardzo dobry tie-break, ciężko było nam fizycznie wrócić.

Cele i partnerzy na rok 2024

„Po intensywnym okresie przygotowawczym czuję się gotowy, aby podjąć wyzwania, które na mnie czekają. Moje cele ? Dołącz ponownie do francuskiej drużyny padel i dobre występy za każdym razem, we wszystkich meczach. Oczywiście chodzi mi po głowie kwestia rankingu, ale postanawiam nie traktować jej wyłącznie jako swojej troski. Staram się brać mecze jeden po drugim i przede wszystkim dobrze się bawić. 

Na oba turnieje Premier Padel , będę grać u boku Jose Romana Sanchisa, hiszpańskiego zawodnika. Podczas Mistrzostw Francji będę partnerem Manu Vivesa. A potem zobaczymy, co będzie z P2000…”

Obejrzyj cały wywiad poniżej:

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.