Słyszymy to niemal wszędzie i we wszystkich klubach: „szyba jest wybita”, „na liniach pojawiają się fałszywe odbicia”, a nawet „szyby za bardzo latają, nie da się tego odtworzyć”. Wiemy oczywiście, że wszystko to zależy od utrzymania klubów, ale nie możemy o tym zapominać, także od prac wykonywanych w bazie przez Waszego producenta.

Wybór nie jest taki prosty

Jak zatem wybrać odpowiedniego dostawcę? Jak wybrać tego, który będzie Cię wspierał długoterminowo? Połóż tory padelwiele firm jest w stanie to zaoferować, ale zrobienie tego dobrze i zapewnienie trwałości przez długi czas to coś innego. Dlatego czasami mogą pojawiać się pewne problemy...

Joko Padel może następnie pomóc Ci rozwiązać ten powtarzający się problem.

Zbyt często widzieliśmy budowy, które trwają zbyt długo, okna pękające po kilku miesiącach, a nawet usługodawców, którzy na budowie nie mówią ani słowa po francusku. Dlatego Joko Padel przejmuje i wspiera Cię w Twoim projekcie od początku do końca.

Stworzyliśmy Joko Padel, platforma 360 stopni dla Twoich klubów i projektów. Od budowy, poprzez utrzymanie Twoich stoków, aż po renowację (wymiana trawy, okien, neoprenów) zajmujemy się projektem od A do Z. Powierzasz swój program obecnemu na obiekcie francuskiemu kierownikowi budowy.Strona umożliwiająca spersonalizowany monitoring terenu, pozwalająca na wynik szyty na miarę.

Od ochrony siatek lub bram po czyszczenie stoków

Jesteśmy przekonani, że budowniczy musi mieć kilka sznurków na swoim łuku i musi być w stanie utrzymać to, co zainstalował. Jakość stoków, a tym samym zapełnienie klubu, zależy od jakości infrastruktury. To właśnie przynosi ci Joko Padel, za pośrednictwem platformy typu „wszystko w jednym”.

Naszą wizją pola i konstrukcji jest bycie w czołówce nowych technologii i innowacji w projektowaniu kortów tenisowych. padel specyficzne dla każdego projektu i każdego środowiska. Pojawiają się nowe materiały, a na naszej stronie oferujemy możliwość wyboru tego, co najbardziej Ci odpowiada. Specjalnie do renowacji znajdziesz szereg unikalnych produktów dla swoich klubów. U nas możesz kupić okna z wyprzedzeniem, piankę ochronną, zamówić mycie okien i wiele innych rzeczy!

Nie wahaj się więc, zadaj nam pytania lub poproś o wycenę: www.jokopadel.com