To była jedna z telenoweli 2023 roku: możliwe rozstanie Juana LeBrona i Ale Galana. Wreszcie ci, którzy przez trzy lata byli numerem 1 na świecie, postanowili kontynuować swoją przygodę. Według Jorge Martineza, który zastąpił swojego byłego kolegę Mariano Amata na ławce rezerwowych Ale i Juana, na tę decyzję niewątpliwie wpłynął koniec sezonu.

W pierwszej części sezonu bardzo odbiegający od swoich standardów, głównie z powodu kontuzji, Galan i Lebron czasami wydawali się nieco zagubieni na torze. Ale choć wielu fanów ich pochowało, Hiszpanie byli w stanie powstać z popiołów i znaleźć drogę do zwycięstwa. Zawodnicy z pięcioma tytułami mistrzowskimi i finałem rozgrywanym między wrześniem a grudniem, Andaluzyjczycy i Madrylańczycy, na koniec sezonu, wrócą do pełni sił. I to jest bardzo dobre dla ich trenera, podobnie jak on ujawniliśmy naszym kolegom z Mundo Deportivo : „Zawsze wierzyliśmy, że ten duet musi trwać dalej, że musimy walczyć, aby przezwyciężyć trudności i że najlepszą opcją zawodową dla Ale i Juana będzie pozostanie razem”.

Dla hiszpańskiego technika to proste: Galan i Lebron muszą stworzyć parę: „Są parą referencyjną i moim zdaniem lepszego rozwiązania nie znajdą. Razem są silniejsi niż osobno. To był najlepszy wybór. Druga połowa roku dała im czas na rozwój. Od tego momentu przeszli przez proces, musieli dojrzeć do decyzji i odkryli, że mogą dobrze się razem bawić i żyć."

Miejmy nadzieję, że Lebron w pełni wyzdrowieje po kontuzji ramienia, a Mistrzowie Świata 2020 będą mogli ponownie potwierdzić swoją pozycję najlepszej pary na świecie. Już nie możemy się doczekać zobacz, co przyniesie nam początek sezonu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !