W najbliższą środę, 24 kwietnia, odbyła się inauguracja centrum Dom Padel DOS w Asnières-sur-Seine. Z tej okazji prezes założyciel grupy Casa Padel José Manuel Escin przemawiał w obecności kilku znanych osobistości, aby uczcić tę okazję i sformalizować otwarcie drugiego w 100% obiektu padel.

DNA Casa Padel w Asnières-sur-Seine

Inauguracja Casa Padel DOS4

Po podziękowaniu oficjalnym przedstawicielom obecnym na ceremonii José Manuel Escoin rozpoczął od podkreślenia satysfakcji wynikającej z możliwości dzisiejszego otwarcia tego nowego centrum w Île-de-France:

"Wreszcie CASA PADEL DOS otwiera swoje podwoje w tym wspaniałym, sportowym i aktywnym mieście i jesteśmy dumni, że rozwijamy to sportowe środowisko wokół Padel oraz mając na celu wprowadzenie Asniérois do tego sportu, który doskonale podsumowuje DNA ośrodków CASA PADEL : zabawne, uzależniające, międzypokoleniowe, przyjazne i konkurencyjne."

Założyciel i prezes Casa Padel następnie podziękował ratuszowi Asnières-sur-Seine za zaufanie, a następnie wspomniał w sposób szczególny partnerów i sponsorów grupy: RTE, Wilson, Creative, Cabînet Exelmans, NSA Astra Net, FINELIO Architectes, restauracja Casa Orza, GO GAIN i zespół fitness OYSHO.

Na pierwszym planie Cyril Hanouna

Chciał także pozdrowić wszystkich swoich współpracowników”którzy wierzyli w tę ludzką przygodę, która dziś staje się prawdziwą przygodą przedsiębiorczości wraz z otwarciem tego centrum CASA PADEL DOS, który będzie przykładem naszego przyszłego rozwoju wraz z kolejnymi otwarciami w całej Francji."

Inauguracja Casa Padel DOS1

Wśród swoich współpracowników José Manuel Escin najbardziej podkreślił „charyzmatyczny i ikoniczny" ze wszystkich : Cyril Hanouna. Dzisiejszym prezenterem TPMP jest „ambasador tego sportu w mediach i nasz oddany partner w rozwoju ośrodków CASA PADEL.” 59. francuskiemu zawodnikowi towarzyszyła dobra atmosfera podczas meczów pokazowych, ponieważ mogliśmy oglądać jego grę Benjamin Tison, Teo Zapaty, Javi Clar, Mario Huete, itd.

Inauguracja Casa Padel DOS2

Zwieńczenie projektu, początek przygody

José Manuel Escin zakończył swoje wystąpienie kolejnymi dobrymi wiadomościami: „Z radością ogłaszam, że tego lata będziemy zajmować się obydwoma dziedzinami padel na zewnątrz, aby uczynić treningi bezpieczniejszymi i zapewnić naszym zawodnikom najlepsze warunki... I doskonale zintegrować się z dzielnicą Asniéro, gdzie zrobimy wszystko, aby zapewnić naszym sąsiadom radość i wysoką jakość usług."

Inauguracja tej drugiej struktury oznacza także rozpoczęcie bardziej globalnej ekspansji grupy Casa Padel w całej Francji:

"Grupa CASA PADEL wkrótce będzie lider 100% ośrodków sportowych padel wraz z usługami premium i francusko-iberyjskim DNA, które, mam nadzieję, pozwoli nam zobaczyć, jak w przyszłości wyrosną nasienie francuskich mistrzów, którzy zdetronizują mistrzów Argentyny i Hiszpanii!"

Pamiętaj, że inny ośrodek, Dom Padel BARDZO, jest obecnie opracowywany w regionie Miluzy.

Inauguracja Casa Padel DOS3
Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!