Paula Josemaria i Ariana Sanchez zakwalifikowany do finałuKordoba Otwarte od World Padel Tour. Dwaj Hiszpanie wracają do finału z bardzo kompletnym meczem do obalenia Sainz / Marrero 6 / 4 6 / 4.

Paula i Ariana nie był już w finale od czasu Cagliari, co nie pasuje do wysokiej jakości tej pary. Zmierzając się z doświadczonymi Lucią Sainz i Martą Marrero, Paula i Ari wystąpili z recitalem, dominując nad przeciwnikami przez cały czas trwania meczu.

Sainz / Marrero zdołali odrobić wynik wygrywając puntos de oro, ale poczucie wyższości Josemarii / Sanchéza było bardzo ważne.

Na początku drugiej rundy jedna statystyka zaskoczyła wszystkich: Sainz i Marrero uratowali 8 breakpointów w pierwszych meczach!

półfinałowe statystyki kordoby

Paula i Ari będą starać się o piąty tytuł w tym sezonie w swoim ósmym finale!

Możesz teraz śledzić mecz między Bela / Coello i Di Nenno / Navarro !

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.