Informacja pochodzi od jednego z naszych kolegów, bardzo poważnego Alberto Bote, który właśnie udostępnił na Twitterze film, w którym zapewnia, że ​​Lebron i Paquito wrócą do siebie po meczu P2 w Puerto Cabello Premier Padel.

Na razie żaden z Andaluzyjczyków nie komunikował się oficjalnie, ale źródło jest wiarygodne, więc istnieje bardzo, bardzo duża szansa, że ​​ci, którzy w 2019 roku dotarli na szczyt rankingu, ponownie połączą siły w tym roku!

Powrót pary numer 1 2019?

Jeśli te informacje się potwierdzą, będzie to oznaczać przede wszystkim rozstanie Navarro z Sanyo Gutiérrezem. Wersja 2.0 dwóch byłych partnerów, która źle zaczęła współpracę w Riyadzie, ale dobrze się poprawiła w Doha, nie przetrwa zatem zbyt długo. To potwierdza zatem, że zgodnie z oczekiwaniami Lebron nie będzie żył wiecznie z Momo Gonzalezem, z którym zagra jedynie w wenezuelskim turnieju. Wreszcie, czas przewidywany po lewej stronie, zawodnik Zespołu Babolat powinien zatem pozostać po prawej stronie.

Według Alberto Bote'a wielu graczy zaoferowałoby swoje usługi „El Lobo”, ale to jego były kolega z drużyny Paquito miał szczęście. Trzeba przyznać, że Sewillijczyk w dalszym ciągu plasuje się na lewym skrzydle, co potwierdza jego obecność w 2023 roku w pierwszej piątce zawodników oddających najwięcej zwycięskich strzałów, ale także tych popełniających najmniej niewymuszonych błędów. A w obecnej sytuacji propozycja zawodnika u szczytu formy i tak zdecydowanego, jak LeBron może być na prawej stronie, jest nie do przyjęcia dla „Paco”, który wydawało się, że nie jest w stanie grać głównych ról u Sanyo.

Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ obaj Hiszpanie mają mocne temperamenty i ich wspólny powrót może wywołać iskry, nawet jeśli w 2019 roku udowodnili, że potrafią grać razem bardzo dobrze. Jako dowód, para Lebron / Navarro na zawsze pozostanie pierwszą parą w 100% hiszpańską, która zajęła pierwsze miejsce na świecie.

I na koniec ciekawostka: dosłownie widzieliśmy skrzyżowanie dwóch par finalistów WPT Master Final 2023.

Kto będzie kontynuował współpracę z Sanyo?

Jeśli separacja Navarro i Gutiérreza się potwierdzi, będziemy się wówczas zastanawiać, z kim „El Mago”, który wydawał się entuzjastycznie nastawiony do powrotu do boku Paquito, będzie kontynuował w 2024 roku. Czy możliwy jest drugi etap z Momo Gonzalezem, przynajmniej w skrócie termin? Wydaje się to mało prawdopodobne, ale jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że gracze lubią obecnie robić coś nowego z czymś starym, więc czemu nie... Najbardziej logiczną rzeczą byłoby dla nas bycie świadkami nowej fali zmian po ataku w Ameryce Południowej zwiedzanie Premier Padel. P2 w Brukseli powinno zatem być okazją do zobaczenia nowych duetów przy pracy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !