Juan Martin Diaz przygotowuje się do rozegrania ostatniego meczu w swojej zawodowej karierze w Meksyku. Strona się odwraca padel Świat.

To jeden z najwspanialszych zawodników w historii, który przygotowuje się do pożegnania z Meksykiem. Juan Martin Diaz, legendarny leworęczny, który spędził czternaście lat na szczycie tabeli padel świata z niejakim Fernando Belsasteguinem odejdzie na emeryturę.

Po Pablo Limie i Juanim Mieresie pożegnać się z torem szykuje kolejna legenda tego sportu. Na swój ostatni taniec JMD będzie mógł liczyć na kolejny pomnik padel, Miguel Lamperti, aby spróbować zakończyć wyścig w dobrym stylu. W środę dwójka czterdziestolatków zmierzy się z Pablo Gonzalezem i młodą Argentyńczykiem Zuritą. Faworyci ze spotkania mają nadzieję, że uda im się zemścić na Sanyo i Agustinie Gutiérrezie, których skrzywdzili mocno potrącony w Malmö. Aby tak się stało, oczywiście konieczne będzie zwycięstwo obu par na szesnastych miejscach. Dla rodziny Gutiérrez będzie to pojedynek z Teo Zapatą i Franem Guerrero.

Znajdź tabelę poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !