Czekanie jest wreszcie skończony: Kuikma prezentuje dwie nowe kolekcje, które zastąpią serię PR 990: metal i węgiel.

To właśnie dzięki wspaniałemu filmowi z udziałem Ivana Ramireza, młodego talentu marki Decathlon, Kuikma zaprezentowała sześć nowych zestawów: Metal Power, Hybrid and Control oraz Carbon Power, Hybrid i Carbon.

Rakiety z tej serii Węgiel mają, jak sama nazwa wskazuje, powierzchnie czołowe z włókna węglowego 12k, zapewniające wrażenie suchości. Pianka Black Eva również wzmocni wrażenie zwartości przy uderzeniu, zwiększając precyzję i moc. Dostępne są trzy kształty: kształt rombu zapewniający maksymalną moc, kształt okrągły zapewniający większą kontrolę i kształt hybrydowy, zwany także łezką dla tych, którzy nie chcą iść na kompromis.

Ze swojej strony serial Metal kładzie większy nacisk na uwalnianie piłki, elastyczność i wybaczanie, dzięki piance Eva Soft i powierzchniom wykonanym z zupełnie nowej mieszanki włókna szklanego i włókna metalowego, zwanej Metal Biaxis Core. Tutaj ponownie znajdziemy trzy kształty: diament, kroplę wody i okrągły.

Te sześć nowych rakiet wyposażonych jest w niektóre z flagowych technologii charakterystycznych dla modeli Maxi Sanchez i Lucia Sainz (MS Pro i LS Pro), takie jak rama Air Foam, system Shock Block, rura Twin Carbon lub High Modulus. Węgiel. Należy pamiętać, że podobnie jak MS Pro i LS Pro, nowe modele Metal i Carbon mają chropowatą powierzchnię zwaną szorstką powierzchnią, zapewniającą ostre efekty.

Masz zatem sześć nowych pal, wyposażonych w większość najlepszych technologii marki i mających na celu zaspokojenie różnych profili graczy na zaawansowanym poziomie. Już niedługo Stéphane Penso przetestuje te nowe modele, dzięki czemu dowiecie się więcej o ich zachowaniu na torze!

W międzyczasie znajdź szczegółowo wszystkie te paluszki ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi