To duży ruch ze strony My Center Palavas, który sprowadza 12. zawodnika na świecie, Aranzazu Osoro, na Mistrzostwa Francji National 1 Interclub Championships.

Jak powiedzieliśmy w poprzednim artykule, kluby Nationale 1 Interclubs powitają wielu międzynarodowych graczy kilka z nich znajduje się na światowej liście Top 100. Najbardziej znanym członkiem grupy jest Aranzazu Osoro, 12. zawodnik na świecie i finalista World Padel Tour Finał Mistrzowski 2023!

Po pewnym czasie wróciła na prawicę i nowa koleżanka Veroniki Virsedy z drużyny na poziomie międzynarodowym, w wieku 27 lat, jest u szczytu swoich umiejętności. W My Center Palavas powinna grać na lewym skrzydle, starając się mieć jak największe wpływy.

Ten zawodnik klasy międzynarodowej będzie próbował, w szczególności wraz z młodą Andreą Ustero (39 FIP), która również jest częścią zespołu, postarać się, aby klub Hérault zdobył tytuł mistrza kraju!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !