Rozmawialiśmy już o tym w prezentacja nowego asortymentu Bullpadel 2024, Hack 03 2024 jest nam teraz prezentowany przez gracza, który nadał mu nazwę: Paquito Navarro. Sevillianin był już w stanie wykonać kilka zakresów ze swoim nowym palaczem podczas ostatnich turniejów. Szansę, którą może dać jego pierwsze opinie na tej nowej rakiecie!

Paquito Navarro: „Wierzę, że już na pierwszy rzut oka widać pierwszą dużą zmianę wizualną. Ona naprawdę przyciąga uwagę. Charakteryzuje go trwałość, równowaga i moc. Wreszcie myślę, że dodali trochę mocy do tego nowego hacka. Jestem naprawdę zadowolony z mojej nowej broni. Zobaczymy, czy uda mi się dzięki niemu osiągnąć wielkie rzeczy!"

Pamiętajcie, że hiszpańska marka była inspirowana technologie obecne w Hacku 03 23, zajmując się wszystkim, co w tym roku dobrze sprawdziło się dla pala. Oczywiście przy odrobinie większej mocy w programie!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.