Będzie tam Francuz w finale P1 Meksyku Premier Padel który zapowiada się wybuchowo pomiędzy ziarnem numer 1, Agustín Tapia i Arturo Coello oraz rozstawieni z numerem 2, Ale Galán i Juan Lebrón.

Floriana Couturier, będzie w rzeczywistości akcentem francuskim w hiszpańsko-argentyńskim finale, ponieważ to on będzie sędzią tego spotkania. To już szósty raz, kiedy Francuz sędziuje finał na tym torze Premier Padel. Ostatni finał, ten z Riyadu na początku sezonu, i to był ten sam plakat!

Autor tych słów, będący narodowości francuskiej, może wykazywać się lekkim szowinizmem i jest zachwycony, widząc, jak z każdym rokiem międzynarodowa kariera Floriana Couturiera nabiera tempa.

Kiedy obserwujemy, jak francuski sędzia zaprezentował bardzo dobry występ podczas meczu ćwierćfinałowego pomiędzy Lebrónem/Galánem i Yanguasem/Garrido, a następnie został wybrany przez organizatorów do sędziowania podczas istotnego finału pomiędzy Lebrónem/Galánem i Coello/Garrido, możemy tylko mu pogratulować i życzyć powodzenia.

To podkreśla wysoki poziom francuskich sędziów na scenie międzynarodowej.

Przypominamy, że ten finał mężczyzn zaplanowano na 2. zmianę po finale kobiet zaplanowanym na północ.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.