I edycja Ogólnopolskiego Padel Puchar zaczyna się jutro.

W słynnym Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde, podczas National Tennis Cup, największego amatorskiego turnieju tenisowego na świecie La National Padel Puchar zmienia test przez cały tydzień z parami z całej Francji.

Po trasie po etapach 18 w całej Francji, w pobliżu par zarejestrowanych przez 650 i par zakwalifikowanych przez 62, ostatnie fazy rozpoczną się w najbliższą środę (28 / 10).

Nowe instalacje

3 odkryte korty do padla i 1 panoramiczne (styl World Padel Tour wraz z powiększeniem wejść / wyjść) są instalowane dla Narodowego Padel Puchar.

Ostatnia faza kwalifikacji do pecha

Organizacja przygotowała również ostatnią fazę kwalifikacyjną dla graczy National Tennis Cup, którzy nie mieli krajowych etapów. Padel Puchar w swoim regionie. Ten test zaczyna się jutro. Do wtorku gracze będą starali się zdobyć ostatnie dzikie karty wprowadzone do gry na finały, które odbędą się następnego dnia.

Ostatnie etapy: z dużej perspektywy

Wśród zakwalifikowanych La National Padel W Pucharze wystąpią niedawni mistrzowie Francji w Padel: Audrey Casanova i Laura Clergue, ale także wicemistrzowie Francji Geraldine Sorel związanej z Alexandrine GODARD. Trzeba będzie bardzo uważać z 3. w mistrzostwach Francji w Padel Line Meites kojarzoną z dużą nieobecnością na tych mistrzostwach Mai Vo. Tę w 100% parę Club du Mas (Perpignan) należy traktować bardzo poważnie.

W przypadku mężczyzn jest to prawdziwa armada, z wicemistrzami Francji Laurent Boulade i Jerome Ferrandez, pary w Tuluzie są bardzo zmotywowane standardową Alexis Salles (mistrzostwa Francji 3e), a te z północy, w tym wybuchowe skojarzenie między 4 i 7 na mistrzostwach Francji Simon Boissé i Justin Garnier.

W kategorii mieszanej poziom nigdy nie był tak wysoki z Alexandre Varnierem (3/6) i Jade Rafalovicz (-2/6) z Padel Club de Chassieu (Lyon), Michael Kusaj (3/6) i Alizé Cornet (francuski numer 1 w tenisie) oraz stowarzyszenie, które może dojść do końca: Laura Clergue i Jerome Ferrandez

Le programy

Mecze rozpoczynają się w środę.

Aby dowiedzieć się więcej: http://www.tenniscup.fr/programme-danimation.html

Nie możemy się doczekać, aby tam być!

Zespół Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.