1th edycja National Padel Cup rozpocznie się jutro.

W słynnym Międzynarodowym Centrum Tenisowym Cap d'Agde, podczas National Tennis Cup, największego amatorskiego turnieju tenisa na świecie, National Padel Cup przekształca test przez cały tydzień z parami z całej Francji.

Po trasie po etapach 18 w całej Francji, w pobliżu par zarejestrowanych przez 650 i par zakwalifikowanych przez 62, ostatnie fazy rozpoczną się w najbliższą środę (28 / 10).

Nowe instalacje

Korty wioślarskie 3 i pola widokowe 1 (styl World Padel Tour z powiększającymi się wejściami / wyjściami) są zainstalowane na National Padel Cup.

Ostatnia faza kwalifikacji do pecha

Organizacja przeprowadziła także ostatnią fazę kwalifikacji dla zawodników National Tennis Cup, którzy nie mieli etapów National Padel Cup w swoim regionie. Ten test rozpocznie się jutro. Do wtorku gracze będą próbować wprowadzić ostatnią dziką kartę do gry w końcowych etapach, które odbędą się następnego dnia.

Ostatnie etapy: z dużej perspektywy

Wśród kwalifikujących do Pucharu Krajowego Padel powita ostatnich mistrzów Francji padel: Audrey Casanova i Laura Clergue, ale także wicemistrz Francji Géraldine Sorel związany z Alexandrine GODARD. Konieczne będzie zwrócenie szczególnej uwagi na 3e na francuskich mistrzostwach Padel, Line Meites, związanych z wielką nieobecnością podczas tych mistrzostw Mai Vo. Ta para 100% Club Mas (Perpignan) zostanie potraktowana bardzo poważnie.

W przypadku mężczyzn jest to prawdziwa armada, z wicemistrzami Francji Laurent Boulade i Jerome Ferrandez, pary w Tuluzie są bardzo zmotywowane standardową Alexis Salles (mistrzostwa Francji 3e), a te z północy, w tym wybuchowe skojarzenie między 4 i 7 na mistrzostwach Francji Simon Boissé i Justin Garnier.

W kategorii mieszanej poziom nigdy nie będzie wyższy z Alexandre Varnier (3 / 6) i Jade Rafalovicz (-2 / 6) z Padel Club Chassieu (Lyon), Michael Kusaj (3 / 6) i Alizé Cornet (Brak francuskiego tenisa 1) i stowarzyszenie, które może dojść do końca: Laura Clergue i Jerome Ferrandez

Le programy

Mecze rozpoczynają się w środę.

Aby dowiedzieć się więcej: http://www.tenniscup.fr/programme-danimation.html

Nie możemy się doczekać, aby tam być!

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.