Mówiliśmy już o tym, oto jesteśmy: P1000 z La Pommeraie, który zainauguruje trzy nowe utwory padel niedaleko Caen, zaczyna się jutro.

Turniej ten obiecuje wspaniałe występy z perspektywy wielu graczy z Top 100, którzy znajdą się na stokach Normandii.

Główni faworyci: rozstawiony z numerem 1 Guichard/Forcin, który będzie musiał uważać na inne pary, które będą chciały wydrzeć mu zwycięstwo. Będziemy musieli także zwracać uwagę na parę Bergeron/Hanouna, rozstawioną z numerem 5. Gospodarz, zawsze poszukujący francuskiej Top100, ma nadzieję, że uda mu się zaopatrzyć w punkty.

Znajdź rejestrujących poniżej:

Już od jutra na stokach odbędą się pierwsze mecze kwalifikacyjne. Cztery drużyny będą mogły mieć nadzieję na wejście do stołu finałowego, który rozpocznie się w sobotę.

Jeśli nie masz okazji pojechać do Caen, a mimo to chcesz podążać trasą P1000, nie przegap żadnego meczu na Padel Mag TV, od 1/4 do finału:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.