Francuscy streamerzy Pierre-Alexis Bizot i Xavier Pivot, alias Niedziela et xari, wystartowali w turniejach padel od października ubiegłego roku. Przygody „Zespół PAX” są następnie opowiadane w filmach na kanale Domingo w serwisie YouTube.

W najnowszym odcinku obaj twórcy treści stanęli pod ścianą po tym, jak w trzech ostatnich turniejach stracili dziesięć porażek z rzędu. Ciemna passa, którą absolutnie chcieli zakończyć tak szybko, jak to możliwe.

W związku z tym obaj mężczyźni udali się na wieczór P25 do La Châtaigneraie, gdzie bezpośrednio dotarli do ćwierćfinału. Pierwszy mecz zakończył się jednak jedenastą porażką z rzędu (5/4 – 4/1) i przedwczesną eliminacją przed ostatnią czwórką, mimo dobrego meczu z zawodnikami wywodzącymi się z tenisa.

Na pocieszenie nadszedł czas, aby Zespół PAX zatamował krwawienie. Dwóch członków programu Popcorn wykazało maksymalną koncentrację i intensywność przeciwko dwóm słabszym graczom. Pod koniec poważnego występu obaj influencerzy zwyciężyli 4:0 – 4:1 i w końcu byli w stanie odzyskać pewność siebie.

Ostatnia porażka ma charakter anegdotyczny, ponieważ szóste miejsce w P25 (na 16 drużyn) jest równoznaczne z postępem dla Xariego i Domingo, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę w tabeli padel Francuzi, którzy zajmują odpowiednio 17666 i 15699 miejsce.

Nie wahaj się i śledź przygody Team PAX dalej Kanał Domingo na YouTubie.

Jeśli chcesz konkurować z Xarim i Domingo, weź udział w wyzwaniu Betclic Remontada Padel.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!

Tagi