I edycja Kochamy Padel Puchar tenisowyp odbył się w Lyonie w ten piątek, 11 lutego, a zespółEsprit Padel wygrywa pierwszą edycję z wyróżnieniem.

Zastanawiasz się, czym jest We Love Tenis? Padel Puchar? Jest to autorski konkurs organizowany przez Kochamy Tenis, zrzeszającej 20 drużyn związanych z tenisem i padel.

Każda z obecnych par miała na celu obronę sztandaru, pod którym walczyła. A w tej grze są to Julian Prat et François Authier który wygrał (6-4 6-4) w finale przeciwko para Babolat składa się z Pierre Gadras et Martina Poirieux.

Ten ambitny turniej zgromadził wielu graczy w tenisa i padel takich jak Redbull, Green Park, Tecnifibre, Slam Court, Head, Wilson, Dunlop, NGTV, T&T Management, Spirit Padel, Kochamy tenisa, Slazengera, TWE i Padel Magazine.

Welovetennis uruchamia, które kochamy padel puchar tenisowy, mistrzostwo francuskiej marki

Laurent Trupiano, prezes We Love Tennis obiecuje nam początek wspaniałej przygody:

Ta pierwsza edycja to wielki sukces. Włożyliśmy małe naczynia do dużych, a marki odpowiedziały prezentem. Zespoły były dopieszczane przez cały dzień w idealnej oprawie. Duch Padel jest wspaniałym klubem i nieuchronnie pomaga.

W przyszłym roku będziemy musieli liczyć na drugą edycję We Love Tennis Padel Puchar, bo ten konkurs staje się dla marek wydarzeniem, którego nie można przegapić. Do zobaczenia w 2022 roku!

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.