To znowu koniec! Jak podejrzewałeś po prezentacja modeli Nox 2024, Miguel Lamperti będzie pracować z hiszpańską marką jeszcze przez rok.

Pochodzący z Bahia Blanca, od którego nazwiska pochodzą liczne odniesienia w katalogu Nox, będzie zatem dobrze wyposażony w swój wspaniały ML10 Pro Cup Luxury 2024 w tym sezonie.

Nox-ML10-Pro-Cup-Lamperti-Luxury-2024

Ta piękna historia, która trwa już 16 lat, nie zakończy się w tym roku, a może nawet nigdy się nie skończy, jeśli wierzyć słowom Jesusa Ballvé, CEO marki: „Miguel jest i zawsze będzie jednym z kluczowych graczy NOX. Jest jednym z nielicznych zawodników, który przez niemal całą karierę zawodową pozostał wierny tej samej marce, co dało też jego nazwisko jednej z rakiet padel najbardziej charakterystyczny dla naszego sportu. Będziemy go nadal wspierać do końca i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy go mieć jako ambasadora marki, aby nadal wzmacniać projekty takie jak Akademia Nox Future"

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !